
Over deze Vuren dubbele glas deur 6-ruits zwart gespoten B1850xH2050mm buitenmaat, linksdraaiend
Specificaties
| Behandeling | Gespoten |
|---|---|
| Deurtype | Dubbele deur |
| Dikte glas | 4mm |
| Draairichting deur | Links scharnierend |
| Glas | Enkel glas |
| Hoofdmateriaal | Vuren |
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Pefc |
| Keurmerken | Pefc |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Glas, Hout |
| Roedes | Losse roedes |
| Breedte | 180 cm |
| Lengte | 2,05 m |
| Hoogte | 201 cm |
| Gewicht | 78.1 kg |
| Afmeting deur | 84,7 x 196,6 cm |
| Afmeting glas | 63,7 x 125,0 cm |
| Binnenwerkse maat kozijn | 180,0 x 201,0 cm |
| Buitenwerkse maat kozijn | 185,0 x 205,0 cm |
| Dikte | 4 cm |