
Over deze Vlonderbevestiging Hapax fixing pro
Voor een onzichtbare montage van houten vlonderplanken. Voldoende voor 5 m2 bij 140-145 mm brede vlonderplanken of 6 m2 bij 175-195 mm brede vlonderplanken
Specificaties
| Inbegrepen | Bevestigingsmaterialen |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Kunststof |
| Breedte | 2,5 cm |
| Lengte | 4 cm |
| Hoogte | 2,5 cm |
| Gewicht | 6 kg |
| verpakkingseenheid | 100 piece |
| Extra product informatie | Voor een onzichtbare montage van houten vlonderplanken. voldoende voor 5 m2 bij 140-145 mm brede vlonderplanken of 6 m2 bij 175-195 mm brede vlonderplanken |