
Over deze Vloer op maat | 28 mm | Kay | vuren onbehandeld
Alle planken en plinten zijn op maat gezaagd voor elke kamer, dus je krijgt een perfect fit. Het pakket wordt geleverd inclusief leginstructies.
Specificaties
| Hoofdmateriaal | Vuren |
|---|---|
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Neutraal |
| Materiaal | Hout |
| Breedte | 1,14 m |
| Lengte | 5,60 m |
| Hoogte | 42 cm |
| Gewicht | 741 kg |
| Extra product informatie | Geleverd zonder bevestigingsmaterialen. |