

Over deze Veranda de luxe A met voor-ingang
Specificaties
| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Onbehandeld |
| Materiaal | Hout |
| Breedte | 231 cm |
| Lengte | 240 cm |
| Hoogte | 180 cm |
| Gewicht | 130 kg |
| Extra product informatie | Trap niet inbegrepen |


| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Onbehandeld |
| Materiaal | Hout |
| Breedte | 231 cm |
| Lengte | 240 cm |
| Hoogte | 180 cm |
| Gewicht | 130 kg |
| Extra product informatie | Trap niet inbegrepen |