


Over deze Tussenwand met deur
Specificaties
| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Onbehandeld |
| Hoofdmateriaal | Vuren |
| Materiaal | Hout |
| Breedte | 120 cm |
| Lengte | 2,41 m |
| Hoogte | 198 cm |
| Gewicht | 120 kg |



| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Onbehandeld |
| Hoofdmateriaal | Vuren |
| Materiaal | Hout |
| Breedte | 120 cm |
| Lengte | 2,41 m |
| Hoogte | 198 cm |
| Gewicht | 120 kg |