
Over deze Tuintegel hardhout Bangkirai Siantar 30 x 30 cm
4 vlakken mozaïek met geschaafd structuur, voorzien van kunststof kliksysteem
Specificaties
| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Onbehandeld |
| Bevestigingsmethode | Kunststof kliksysteem |
| Hoofdmateriaal | Bangkirai |
| Keurmerken | Indonesian legal wood |
| Lamellen | 1,2 x 6,8 cm |
| Materiaal | Hout |
| Structuur | Reliëf |
| Breedte | 30 cm |
| Lengte | 30 cm |
| Hoogte | 2 cm |
| Gewicht | 0.2 kg |