
Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal)PEFC · Neutraal
Over deze Tuintegel Egmond
Specificaties
| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Geïmpregneerd |
| Hoofdmateriaal | Grenen |
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Pefc |
| Keurmerken | Pefc |
| Kleur | Groen |
| Lamellen | 1,6 x 9,0 cm |
| Materiaal | Hout |
| Structuur | Reliëf |
| Breedte | 50 cm |
| Lengte | 50 cm |
| Hoogte | 3,2 cm |
| Gewicht | 3.4 kg |