

Over deze Tuintafel teak 180 x 90 cm solide rustiek
De dikte van het tafelblad is 3,0 cm De hoogte van het tafelschort is 68,0 cm Rustieke tafels met een "verouderde" look en variërende plankbreedtes geven elke tafel een uniek karakter
Specificaties
| Behandeling | Onbehandeld |
|---|---|
| Hoofdmateriaal | Teak |
| Keurmerken | Indonesian legal wood |
| Niet inbegrepen | Stoelen |
| Breedte | 90 cm |
| Lengte | 180 cm |
| Hoogte | 78 cm |
| Gewicht | 55 kg |