
Over deze Tuinscherm Zürich, bruin geïmpregneerd grenen, RVS-geschroefd, 21-planks (19+2) 180 x 180 cm
Specificaties
| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Geïmpregneerd |
| Bevestigingsmethode | Rvs geschroefd |
| Hoofdmateriaal | Grenen |
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Pefc |
| Keurmerken | Pefc, Pefc 70% |
| Kleur | Bruin |
| Materiaal | Hout |
| Planken | 1,6 x 14,0 cm |
| Tussenregels | 1,6 x 14,0 cm |
| Breedte | 4,8 cm |
| Lengte | 180 cm |
| Hoogte | 180 cm |
| Gewicht | 55 kg |
| Dicht scherm | Nee |
| Aantal planken (zonder tussenregels) | 19 |
| Aantal planken | 21 19+2 |
| Aantal tussenregels | 2 |