
Over deze Tuinscherm Kufstein, douglas, RVS-geschroefd, 180 x 180 cm
Specificaties
| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Onbehandeld |
| Bevestigingsmethode | Rvs geschroefd |
| Droging | Kunstmatig gedroogd |
| Hoofdmateriaal | Douglas |
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Neutraal |
| Materiaal | Hout |
| Breedte | 180 cm |
| Lengte | 1,80 m |
| Hoogte | 180 cm |
| Gewicht | 34 kg |
| Dicht scherm | Ja |