
Over deze Tuinscherm Kampen, keruing hardhout, RVS-geschroefd, 17-planks (15+2) 180 x 180 cm
Specificaties
| Afwerking | 1 zijde met 2 v-groeven, Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Onbehandeld |
| Bevestigingsmethode | Rvs geschroefd |
| Hoofdmateriaal | Keruing |
| Keurmerken | Indonesian legal wood |
| Materiaal | Hout |
| Planken | 1,4 x 14,0 cm |
| Tussenregels | 1,4 x 14,0 cm |
| Breedte | 180 cm |
| Lengte | 1,80 m |
| Hoogte | 180 cm |
| Gewicht | 38.93 kg |
| Dicht scherm | Nee |
| Horizontaal en verticaal toepasbaar (past horizontaal niet in een sleufpaal) | Nee |
| Aantal planken (zonder tussenregels) | 15 |
| Aantal planken | 17 15+2 |
| Aantal tussenregels | 2 |