
Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal)PEFC · FSC · Neutraal
Over deze Tuinscherm Den Haag toog, groen geïmpregneerd grenen, geschroefd, 18-planks (15+3) 180 x 180 cm
Specificaties
| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Geïmpregneerd |
| Bevestigingsmethode | Geschroefd |
| Hoofdmateriaal | Grenen |
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Fsc |
| Keurmerken | Fsc |
| Kleur | Groen |
| Materiaal | Hout |
| Planken | 1,5 x 14,0 cm |
| Tussenregels | 1,5 x 7,0 cm |
| Breedte | 180 cm |
| Lengte | 1,80 m |
| Hoogte | 180 cm |
| Gewicht | 32.5 kg |
| Dicht scherm | Nee |
| Horizontaal en verticaal toepasbaar (past horizontaal niet in een sleufpaal) | Nee |
| Aantal planken (zonder tussenregels) | 15 |
| Aantal planken | 18 15+3 |
| Aantal tussenregels | 3 |