
Over deze Tuinkast hardhout Montevideo incl. dakleer
Specificaties
| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Onbehandeld |
| Dakbedekking inbegrepen | Dakleer |
| Hoofdmateriaal | Hardhout klasse 1 |
| Inbegrepen | Bevestigingsmaterialen, Bouwtekening, Houten vloer |
| Keurmerken | Indonesian legal wood |
| Materiaal | Hout |
| Breedte | 65 cm |
| Lengte | 145 cm |
| Hoogte | 185 cm |
| Gewicht | 112.8 kg |
| Hoogte achterwand | 185 cm |
| Dikte wand | 16 mm |