
Over deze Tuinhekdeur grenen groen geïmpregneerd Modern de Luxe 60 x 100 x 4 cm
Specificaties
| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Geïmpregneerd |
| Bevestigingsmethode | Pen-gat verbinding |
| Hoofdmateriaal | Grenen |
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Pefc |
| Keurmerken | Pefc |
| Lamellen | 2,0 x 9,0 cm |
| Materiaal | Hout |
| Breedte | 100 cm |
| Lengte | 1,00 m |
| Hoogte | 60 cm |
| Gewicht | 8.5 kg |
| Latafstand | 7 cm |