
Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal)PEFC · FSC · Neutraal
Over deze Tuinhek Perfect Douglas 280 x 70 cm
Dikte spijlen: 3,5 x 3,5 cm Dikte boven- /onderregel: 3,5 x 6,8 cm
Specificaties
| Behandeling | Onbehandeld |
|---|---|
| Droging | Gedroogd |
| Hoofdmateriaal | Douglas |
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Pefc |
| Keurmerken | Pefc |
| Materiaal | Hout |
| Breedte | 280 cm |
| Lengte | 2,80 m |
| Hoogte | 70 cm |
| Gewicht | 16 kg |
| Latafstand | 11 cm |