
Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal)PEFC · Neutraal
Over deze Tuinhek grenen groen geïmpregneerd Modern de Luxe 60 x 180 cm
Specificaties
| Behandeling | Geïmpregneerd |
|---|---|
| Bevestigingsmethode | Pen-gat verbinding |
| Hoofdmateriaal | Grenen |
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Pefc |
| Keurmerken | Pefc |
| Kleur | Groen |
| Lamellen | 2,0 x 9,0 cm |
| Materiaal | Hout |
| Breedte | 180 cm |
| Lengte | 1,80 m |
| Hoogte | 60 cm |
| Gewicht | 12 kg |
| Latafstand | 7 cm |