
Over deze Tuindeur Solide hardhout 180 x 100 cm
Specificaties
| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Onbehandeld |
| Bevestigingsmethode | Geschroefd |
| Deurtype | Enkele deur |
| Hoofdmateriaal | Keruing |
| Inbegrepen | Ophang-ogen, Plaatduimen |
| Keurmerken | Indonesian legal wood |
| Materiaal | Rvs, Hout, Metaal |
| Planken | 1,4 x 14,0 cm |
| Breedte | 100 cm |
| Lengte | 1,80 m |
| Hoogte | 180 cm |
| Gewicht | 32.64 kg |
| Dikte frame | 1,9 cm |
| Extra product informatie | Voorzien van ijzeren frame |