
Over deze Tuindeur Solide grenen groen geïmpregneerd, 9-planks 180 x 90 cm
Specificaties
| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Geïmpregneerd |
| Beslag afwerking | Geborsteld |
| Beslag kleur | Blank |
| Beslag materiaal | Rvs |
| Bevestigingsmethode | Geschroefd |
| Cilindermaat (buiten/binnen) | 40/40 |
| Deurtype | Enkele deur |
| Hoofdmateriaal | Grenen |
| Inbegrepen | Cilinderslot, Deurbeslag rvs, Ophang-ogen, Plaatduimen |
| Keurmerken | Pefc, Pefc 70% |
| Kleur | Groen |
| Materiaal | Rvs, Hout, Metaal |
| Planken | 1,6 x 14,0 cm |
| Breedte | 90 cm |
| Lengte | 1,90 m |
| Hoogte | 180 cm |
| Gewicht | 34.508 kg |
| Doornmaat | 45 mm |
| PC-maat | 72 mm |
| Dikte frame | 1,9 cm |
| Extra product informatie | Voorzien van ijzeren frame |