
Over deze Tuindeur Privacy hardhout 90 x 195 cm met zwart frame en RVS inbouwslotset
Specificaties
| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Onbehandeld |
| Bevestigingsmethode | Geschroefd |
| Deurtype | Enkele deur |
| Hoofdmateriaal | Keruing |
| Inbegrepen | Cilinderslot, Deurbeslag rvs, Ophang-ogen, Plaatduimen |
| Materiaal | Rvs, Hout, Metaal |
| Planken | 1,4 x 14,0 cm |
| Breedte | 90 cm |
| Lengte | 38 cm |
| Hoogte | 195 cm |
| Gewicht | 2.3 kg |
| Dikte frame | 1,9 cm |
| Extra product informatie | Voorzien van een zwart gespoten ijzeren frame |