
Over deze Tuindeur Privacy grenen zwart 90cm
Specificaties
| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Gespoten |
| Bevestigingsmethode | Geschroefd |
| Deurtype | Enkele deur |
| Hoofdmateriaal | Grenen |
| Inbegrepen | Cilinderslot, Deurbeslag rvs, Ophang-ogen, Plaatduimen |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Rvs, Hout, Metaal |
| Planken | 1,6 x 14,0 cm |
| Breedte | 90 cm |
| Lengte | 1,95 m |
| Hoogte | 195 cm |
| Gewicht | 42.3 kg |
| Dikte frame | 1,9 cm |
| Extra product informatie | Voorzien van ijzeren frame |