
Over deze Tuindeur Hoogeveen grenen groen geïmpregneerd 180 x 100 cm
Specificaties
| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Geïmpregneerd |
| Bevestigingsmethode | Rvs geschroefd |
| Deurtype | Enkele deur |
| Hoofdmateriaal | Grenen |
| Kleur | Groen |
| Materiaal | Hout |
| Planken | 1,6 x 14,0 cm |
| Breedte | 100 cm |
| Lengte | 1,80 m |
| Hoogte | 180 cm |
| Gewicht | 25 kg |