
Over deze Tuinberging Hagenow, vuren groen geïmpregneerd L204 x B118 x H177 cm
Specificaties
| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Geïmpregneerd |
| Dakbedekking inbegrepen | Dakleer |
| Droging | Gedroogd |
| Hoofdmateriaal | Vuren |
| Inbegrepen | Bevestigingsmaterialen |
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Neutraal |
| Kleur | Groen |
| Materiaal | Hout |
| Breedte | 118 cm |
| Lengte | 204 cm |
| Hoogte | 177 cm |
| Gewicht | 130 kg |
| Dikte wand | 16 mm |