
Over deze Trellis voor plantenbak Mosel/Elbe 130 x 150 cm
Specificaties
| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Onbehandeld |
| Hoofdmateriaal | Lariks |
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Fsc |
| Keurmerken | Fsc |
| Lamellen | 2,4 x 7,4 cm |
| Materiaal | Hout |
| Breedte | 1,53 m |
| Lengte | 130 cm |
| Hoogte | 150 cm |
| Gewicht | 16 kg |
| Extra product informatie | Niet inbegrepen bloembak |