
Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal)PEFC · Neutraal
Over deze Trellis met lijst, diagonale lamellen grenen groen geïmpregneerd H180 x B180 cm
Specificaties
| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Geïmpregneerd |
| Hoofdmateriaal | Grenen |
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Pefc |
| Keurmerken | Pefc |
| Lamellen | 1,3 x 4,0 cm |
| Materiaal | Hout |
| Breedte | 180 cm |
| Lengte | 1,80 m |
| Hoogte | 180 cm |
| Gewicht | 30 kg |