


Over deze Teak tuinstoel Riau (set van 2 stoelen)
Deze stoel kan gestapeld worden. Let op: de getoonde prijs is een setprijs. Een set bestaat uit 2 stoelen.
Specificaties
| Behandeling | Onbehandeld |
|---|---|
| Hoofdmateriaal | Teak |
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Hout |
| Breedte | 48 cm |
| Lengte | 56 cm |
| Hoogte | 92 cm |
| Gewicht | 30 kg |
| Zithoogte | 45 cm |
| verpakkingseenheid | 2 piece |
| Extra product informatie | Hoogte rugleuning 49 cm per 2 stuks te bestellen kan gestapeld worden |