


Over deze Teak tuinstoel Mataram (set van 2 stoelen)
Let op: de getoonde prijs is een setprijs. Een set bestaat uit 2 stoelen.
Specificaties
| Behandeling | Onbehandeld |
|---|---|
| Hoofdmateriaal | Teak |
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Hout |
| Breedte | 48 cm |
| Lengte | 48 cm |
| Hoogte | 89 cm |
| Gewicht | 24 kg |
| Zithoogte | 45 cm |
| verpakkingseenheid | 2 piece |
| Extra product informatie | Hoogte rugleuning 49 cm per 2 stuks te bestellen |