


Over deze Teak tuinstoel Blitar (set van 2 stoelen)
Let op: de getoonde prijs is een setprijs. Een set bestaat uit 2 stoelen.
Specificaties
| Behandeling | Onbehandeld |
|---|---|
| Hoofdmateriaal | Teak |
| Kleur | Grijs |
| Materiaal | Hout |
| Breedte | 55 cm |
| Lengte | 58 cm |
| Hoogte | 90 cm |
| Gewicht | 31 kg |
| Zithoogte | 45 cm |
| verpakkingseenheid | 2 piece |
| Extra product informatie | Hoogte rugleuning 47 cm per 2 stuks te bestellen |