
Over deze Teak tuinbank Bretagne 120 cm
Specificaties
| Behandeling | Onbehandeld |
|---|---|
| Hoofdmateriaal | Teak |
| Keurmerken | Indonesian legal wood |
| Materiaal | Hout |
| Breedte | 51 cm |
| Lengte | 120 cm |
| Hoogte | 91 cm |
| Gewicht | 28 kg |
| Zithoogte | 44 cm |

| Behandeling | Onbehandeld |
|---|---|
| Hoofdmateriaal | Teak |
| Keurmerken | Indonesian legal wood |
| Materiaal | Hout |
| Breedte | 51 cm |
| Lengte | 120 cm |
| Hoogte | 91 cm |
| Gewicht | 28 kg |
| Zithoogte | 44 cm |