


Over deze Teak stoel Granada met kussen (set van 2 stoelen)
Zitting en rugleuning zijn gemaakt van synthetisch touw.
Specificaties
| Behandeling | Onbehandeld |
|---|---|
| Hoofdmateriaal | Teak |
| Inbegrepen | Kussen |
| Keurmerken | Indonesian legal wood |
| Kleur | Grijs |
| Materiaal | Hout, Polyester |
| Breedte | 50 cm |
| Lengte | 60 cm |
| Hoogte | 81 cm |
| Gewicht | 18 kg |
| Zithoogte | 45 cm |
| verpakkingseenheid | 2 piece |
| Extra product informatie | Zitting en rugleuning zijn gemaakt van synthetisch touw |