

Over deze Teak modulaire lounge set Tambora – Bijzettafel/Hocker incl. kussen en glasplaat – 80 x 80 x H30/40cm
Specificaties
| Element | Tafel |
|---|---|
| Hoofdmateriaal | Teak |
| Inbegrepen | Glasplaat, Kussen |
| Materiaal | Hout |
| Breedte | 80 cm |
| Lengte | 80 cm |
| Hoogte | 40 cm |
| Gewicht | 315 kg |
| Zithoogte | 40 cm |