
Over deze Steellook glaswand 82,5 x 212 cm, zwart
Specificaties
| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Gespoten |
| Dikte glas | 4mm |
| Glas | Gehard enkelglas |
| Hoofdmateriaal | Vuren |
| Keurmerken | Pefc |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Glas, Hout |
| Breedte | 82,5 cm |
| Lengte | 82,5 cm |
| Hoogte | 212 cm |
| Gewicht | 25 kg |