



Over deze Speelhuis Finland
Specificaties
| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Onbehandeld |
| Dakbedekking inbegrepen | Dakleer |
| Daktype | Zadeldak |
| Hoofdmateriaal | Vuren |
| Inbegrepen | Bevestigingsmaterialen, Houten vloer |
| Product type | Speelhuisjes |
| Breedte | 242 cm |
| Lengte | 190 cm |
| Hoogte | 35 cm |
| Gewicht | 230 kg |
| Luifelmaat | 70 cm |
| Nokhoogte | 192 cm |
| Dikte wand | 19 mm |
| Prefab panelen | Nee |
| Veranda | Ja |