

Over deze Seneca 100 – Dubbelwandige bloembak antraciet – 100 x 100 x 76 cm
Dubbelwandige wanden (21 mm) voor extra stevigheid. Bodemloos ontwerp voor optimale afwatering.
Specificaties
| Behandeling | Poedergecoat |
|---|---|
| Inbegrepen | Bevestigingsmaterialen |
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Neutraal |
| Kleur | Antraciet |
| Materiaal | Aluminium |
| Breedte | 100 cm |
| Lengte | 100 cm |
| Hoogte | 76 cm |
| Gewicht | 37 kg |
| Extra product informatie | Dubbelwandig 21 mm, zonder bodem |