


Over deze Schommelhaak ø10 cm
T.b.v. palen van Ø10cm
Specificaties
| Behandeling | Verzinkt |
|---|---|
| Geschikt voor palen of balken van... | Geschikt voor palen van ø10 cm |
| Hoofdmateriaal | Ijzer |
| Inbegrepen | Bevestigingsmaterialen |
| Kleur | Geel |
| Materiaal | Metaal |
| Breedte | 10,5 cm |
| Lengte | 14 cm |
| Hoogte | 3,5 cm |
| Gewicht | 0.404 kg |
| Geschikt voor openbaar gebruik | Nee |
| Extra product informatie | T,b,v, palen van ø10 cm |