
Over deze Schermsteun RVS 304 3,0 x 3,0 cm
RVS-kwaliteit: RVS304
Specificaties
| Hoofdmateriaal | Rvs |
|---|---|
| Inbegrepen | Schroeven |
| Materiaal | Rvs |
| Breedte | 30 mm |
| Lengte | 30 mm |
| Hoogte | 3 cm |
| Gewicht | 0.037 kg |
| Extra product informatie | Wordt per stuk geleverd |

RVS-kwaliteit: RVS304
| Hoofdmateriaal | Rvs |
|---|---|
| Inbegrepen | Schroeven |
| Materiaal | Rvs |
| Breedte | 30 mm |
| Lengte | 30 mm |
| Hoogte | 3 cm |
| Gewicht | 0.037 kg |
| Extra product informatie | Wordt per stuk geleverd |