
Over deze Rustiek tuinhek grenen groen geïmpregneerd 120 x 180 x 4,0 cm
Specificaties
| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Geïmpregneerd |
| Bevestigingsmethode | Verzinkt geschoten |
| Hoofdmateriaal | Grenen |
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Neutraal |
| Materiaal | Hout |
| Breedte | 180 cm |
| Lengte | 1,80 m |
| Hoogte | 120 cm |
| Gewicht | 24 kg |
| Extra product informatie | Twee poortdelen vormen samen een dubbele poort. per element te bestellen. |