
Over deze Rubber schommelzitje met ketting
Ook voor openbaar gebruik Totale breedte: ca. 44 cm
Specificaties
| Hoofdmateriaal | Rubber |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Rubber |
| Product type | Schommels, Speelaccessoires |
| Breedte | 45 cm |
| Lengte | 44 cm |
| Hoogte | 4 cm |
| Gewicht | 11.5 kg |
| Lengte ketting/touw | 200 cm |
| Zitbreedte | 36 cm |
| Geschikt voor openbaar gebruik | Ja |
| Extra product informatie | Ook voor openbaar gebruik |