
Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal)PEFC · Neutraal
Over deze Rolborder Ø5,0 x 20,0 x 250 cm
Specificaties
| Behandeling | Geïmpregneerd |
|---|---|
| Hoofdmateriaal | Grenen |
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Pefc |
| Kleur | Groen |
| Materiaal | Hout |
| Breedte | 5,5 cm |
| Lengte | 250 cm |
| Hoogte | 20 cm |
| Gewicht | 9.6 kg |
| Diameter | 5 cm |
| Extra product informatie | Halfronde palissaden, aan elkaar gebonden met ijzerdraad |