


Over deze Ringenset
Specificaties
| Hoofdmateriaal | Staal |
|---|---|
| Inbegrepen | Touw |
| Materiaal | Metaal |
| Product type | Schommels, Speelaccessoires |
| Breedte | 22 cm |
| Lengte | 22 cm |
| Hoogte | 10 cm |
| Gewicht | 0.613 kg |
| Lengte ketting/touw | 200 cm |
| Geschikt voor openbaar gebruik | Nee |
| Extra product informatie | Lengte touw 200 cm ringen ø12,0 cm 7 mm |