
Over deze Rieten decoratiematten op rol, dubbelvoudig H100 x L200 cm
Deze decoratiematten zijn dubbelvoudig gebonden en hebben meerde rietstengels in één lus
Specificaties
| Behandeling | Onbehandeld |
|---|---|
| Gebonden | Dubbel |
| Hoofdmateriaal | Riet |
| Materiaal | Riet |
| Breedte | 11,5 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Hoogte | 100 cm |
| Gewicht | 1.3 kg |
| Extra product informatie | Meerdere rietstengels in één lus |