
Stel samen
Nokhoogte*
Over deze Red Class Wood zadeldak basisset Göteborg
Specificaties
| Afdeklijsten | 1,6 x 14,0 cm |
|---|---|
| Afwerking | Geschaafd |
| Behandeling | Geïmpregneerd |
| Behandeling overkapping | Red class wood geïmpregneerd |
| Dakbedekking inbegrepen | Optioneel |
| Dakbeschot | 1,8 x 14,5 cm |
| Daktype | Zadeldak |
| Hoofdmateriaal | Vuren |
| Inbegrepen | Bevestigingsmaterialen, Bouwtekening |
| Keurmerken | Pefc |
| Kleur | Red class wood |
| Materiaal | Hout |
| Niet inbegrepen | Dakgoten, Deuren, Ramen, Zijwanden |
| Ringbalken | 4,5 x 14,5 cm |
| Sporen | 4,5 x 14,5 cm |
| Staanders | 12,0 x 12,0 cm |
| Breedte | 398 cm |
| Lengte | 546 cm |
| Hoogte | 60 cm |
| Gewicht | 570 kg |
| Fundering | 532 x 372 |
| Nokhoogte | 347 cm |
| Doorloophoogte | 224 cm |
| Geschikt voor dakpannen | Nee |
| Modulair | Ja |
| Aantal staanders | 6 |
| Doe-het-zelf (zelf op maat zagen) | Nee |