
Over deze Red Class Wood pergola 324 x 324 cm
Specificaties
| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Geïmpregneerd |
| Dakbedekking inbegrepen | Optioneel |
| Hoofdmateriaal | Vuren |
| Inbegrepen | Bevestigingsmaterialen, Bouwtekening |
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Pefc |
| Keurmerken | Pefc |
| Kleur | Red class wood |
| Materiaal | Hout |
| Ringbalken | 12,0 x 12,0 cm |
| Staanders | 12,0 x 12,0 cm |
| Breedte | 324 cm |
| Lengte | 324 cm |
| Hoogte | 35 cm |
| Gewicht | 230 kg |
| Doe-het-zelf (zelf op maat zagen) | Nee |
| Aantal staanders | 4 |
| Nokhoogte | 236 cm |
| Doorloophoogte | 224 cm |