
Over deze PuraTerra composiet eindplank 1,2 x 15,0 x 300 cm, teak, tweekleurig
Specificaties
| Hoofdmateriaal | Composiet |
|---|---|
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Fsc |
| Keurmerken | Fsc |
| Materiaal | Composiet |
| Pura Composites kleur | Teak |
| Breedte | 15 cm |
| Lengte | 300 cm |
| Hoogte | 1,2 cm |
| Gewicht | 11.08 kg |
| Houtnerf-profiel | Nee |