
Stel samen
Pura Composites kleur*
Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal)FSC
Over deze PuraTech 30 composiet triple profiel 3,3 x 17,0 x 290 cm, teak, fijne houtnerf
Specificaties
| Brandclassificatie | Brandklasse e |
|---|---|
| Hoofdmateriaal | Composiet |
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Fsc |
| Keurmerken | Fsc |
| Materiaal | Composiet |
| Pura Composites kleur | Teak |
| Breedte | 17 cm |
| Lengte | 290 cm |
| Hoogte | 3,3 cm |
| Gewicht | 6.5 kg |
| Windbelasting | 5500 pa |
| Werkende breedte | 14 cm |
| Houtnerf-profiel | Ja |
| Extra product informatie | Blind te schroeven |