



Stel samen
Pura Composites kleur*
Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal)FSC
Over deze PuraTech 195 Composiet gevelbekleding Ebony Black 3,3 x 19,5 x 390 cm
Specificaties
| Brandclassificatie | Brandklasse e |
|---|---|
| Hoofdmateriaal | Composiet |
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Fsc |
| Keurmerken | Fsc |
| Materiaal | Composiet |
| Pura Composites kleur | Ebony black |
| Breedte | 19,5 cm |
| Lengte | 390 cm |
| Hoogte | 3,3 cm |
| Gewicht | 10.5 kg |
| Houtnerf-profiel | Ja |