
Stel samen
Pura Composites kleur*
Over deze PuraFix vlonderplank schroef M5,3 x 58 RVS Teak voor bovenzijde bevestiging - 75 stuks
Specificaties
| Hoofdmateriaal | Rvs |
|---|---|
| Pura Composites kleur | Teak |
| Breedte | 8 cm |
| Lengte | 5,8 cm |
| Hoogte | 5 cm |
| Gewicht | 0.402 kg |
| Diameter | 5,3 mm |
| verpakkingseenheid | 75 piece |
| Extra product informatie | Set 75 stuks |