

Over deze PuraFix vlonderplank clip RVS zwart voor blinde bevestiging - set 100 stuks
Specificaties
| Hoofdmateriaal | Rvs |
|---|---|
| Inbegrepen | Bitje, Schroeven |
| Materiaal | Rvs |
| Pura Composites kleur | Black |
| Breedte | 15 cm |
| Lengte | 16 cm |
| Hoogte | 7 cm |
| Gewicht | 0.887 kg |
| Extra product informatie | Set 100 stuks |