

Stel samen
Pura Composites kleur*
Pura Composites kleur*
Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal)FSC
Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal)FSC
Over deze PuraFence Classic composiet plank 2,0 x 16,1 x 182 cm, cedar
Specificaties
| Hoofdmateriaal | Composiet |
|---|---|
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Fsc |
| Keurmerken | Fsc |
| Materiaal | Composiet |
| Pura Composites kleur | Cedar |
| Breedte | 16,1 cm |
| Lengte | 182 cm |
| Hoogte | 2 cm |
| Gewicht | 7.28 kg |