
Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal)Neutraal
Over deze PuraFence aluminium paal incl. paalkap en paalhouder 7,5 x 7,5 x 192 cm, zwart
Specificaties
| Hoofdmateriaal | Aluminium |
|---|---|
| Inbegrepen | Afdekkap |
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Neutraal |
| Materiaal | Aluminium |
| Pura Composites kleur | Black |
| Breedte | 7,5 cm |
| Lengte | 192 cm |
| Hoogte | 7,5 cm |
| Gewicht | 7.4 kg |