
Over deze PuraFence aluminium begin- en eindprofiel (3,8 x 2,28 / 6,2 x 2,4) x 179,2 cm, zwart (incl. clips)
Specificaties
| Hoofdmateriaal | Aluminium |
|---|---|
| Inbegrepen | Rvs clip |
| Materiaal | Aluminium |
| Pura Composites kleur | Black |
| Breedte | 6,2 cm |
| Lengte | 179,2 cm |
| Hoogte | 2,4 cm |
| Gewicht | 2 kg |